Škola anglického jazyka Happy Hour

Hodnotenia kurzov

  • Jeden z talentovaných mladých  futbalistov FC Trenčín Artur Gajdoš nezaháľa a vzdeláva sa v našej jazykovej škole už tretí rok. Popri svojich školských ako aj futbalových povinnostiach si vždy nájde čas na zdokonaľovanie sa v anglickom jazyku , pretože si uvedomuje, ze znalosť anglického jazyka mu otvára dvere do svetového futbalu. Predvedčil  sa sám o tom na vlastnej koži,  keď sa opakovane zučastnil futbalové campu vo futbalovom klube v Anglicku, Nemecku , Holandsku kde znalosť anglického jazyka mu pobyt uľahčil.
  • V minulosti som chodila uz do zopar jazykoviek, ale vzdy to bolo pre mna len otrava  Ale teraz chodim na hodiny AJ velmi rada, vzdy sa na ne tesim. Az sama seba obdivujem, ze kolko som uz vydrzala chodit na anglictinu :) 
  • Paci sa mi, ze preberame vela veci z praxe, co sa pouziva hovorovo atd, to mi ovela viac pomaha a skor si to zapamatam a vyuzijem J Takze z mojej strany iba spokojnost a tesim sa na dalsie hodiny.
  • I am really satisfied with everything... your lessons are very interesting, exciting and I always feel very nice... INTERMEDIATE student 
  • Páči sa mi to bleskové opakovanie na začiatku každej hodiny, je super, že nás je tak málo a fakt sa nemám kam schovať aby si ma nevyvolala J.                                                                                                              
  • I am very contented with the teaching on your English lessons. I think, that everything what you are doing for our class is amazing. - BEGINNER student


 

kontakt

Tel: 0907 694 946
0905 276 453
info@happylearning.sk